Aliter Technologies získal ESET Platinum Level

Aliter Technologies postúpil v partnerskom programe spoločnosti ESET do najvyššej kategórie Platinum Level. Získanie najvyššieho stupňa partnerstva je postavené na dlhodobej aktívnej spolupráci, nadštandardných technických znalostiach a dôvere. Zároveň je deklaráciou toho, že spoločnosť dokáže klientom ponúkať pridanú hodnotu v podobe špecializovaných expertov, ktorí vedia efektívne poradiť a pomôcť s implementáciou produktov. 

Ďalšie prestížne ocenenie pre Aliter Technologies

Spoločnosť Hewlett Packard Enterprise udelila ocenenia najlepším obchodným partnerom za rok 2016. Vedenie spoločnosti vyhlásilo mená víťazov v niekoľkých kategóriách na podujatí Enterprise Cafe 2016 v Rajeckých Tepliciach. V silnej konkurencii uspela aj spoločnosť Aliter Technologies, ktorá si prevzala prestížne ocenenie The Best Partner 2016 for Technology Services. Cenu Aliter Technologies odovzdal Santiago Aguado, HPE Slovakia Managing Director.

Spoločnosť Aliter Technologies podporila tretí sektor

Na tradičných vianočných trhoch v Bratislave sa tento rok prvýkrát zúčastnila aj spoločnosť Aliter Technologies so svojím charitatívnym projektom. Ten bol určený na pomoc neziskovým organizáciám a chráneným dielňam, ktoré sa chceli prezentovať v stánkoch určených pre charitu, bolo by to však pre nich z kapacitných, či iných dôvodov, mimoriadne náročné.
Zamestnanci Aliter Technologies ponúkali návštevníkom trhov vianočné ozdoby, ktoré na tento účel vyrobili dve chránené dielne. Spoločnosť sa zároveň rozhodla venovať celý výťažok z predaja neziskovej organizácii Plamienok, ktorá pomáha nevyliečiteľne chorým deťom a ich rodinám.
Sme spoločnosťou, ktorá môže a chce pomáhať iným – najmä tým, ktorí sú na takúto pomoc odkázaní. Tento rok máme za sebou niekoľko úspešných charitatívnych projektov a veľmi sa tešíme, že vianočná zbierka pre Plamienok dala tomu celému krásnu bodku,“ zhodnotil charitatívnu akciu generálny riaditeľ Aliter Technologies Peter Dostál.

Aliter Technologies na jubilejnom ročníku kongresu ITAPA

Takmer stovka zaujímavých prezentácií a diskusií na tému Svet digitálnych technológií a ich využiteľnosť v bežnom živote, a to aj v oblastiach, kde by sme to nečakali. Domáci aj zahraniční spíkri, manažéri z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce aj neziskových organizácií. Tak vyzeral jubilejný, 15.ročník medzinárodného kongresu ITAPA, ktorý je od roku 2002 najvýznamnejším, najznámejším a najväčším podujatím na Slovensku, ktoré sa zaoberá informatizáciou verejnej správy (eGovernmentom).
Podujatie, ktoré sa nieslo v duchu hlavného trendu súčasnosti MAKE IT EASY!, podporila spoločnosť Aliter Technologies v rámci strieborného partnerstva. Prezentáciou „Cloud – vybrané aspekty a súvislosti“, sme v rámci panelu „eGovernment- aktuálne trendy“ poukázali na niektoré aspekty a súvislosti Cloudových možností z hľadiska aktuálneho trendu prechodu od bežných IaaS riešení k PaaS službám.

Aliter Technologies uspela v silnej stredoeurópskej konkurencii

Do tohtoročného rebríčka spoločnosti Deloitte CE Technology Fast 50 sa prihlásilo aj 25 spoločností zo Slovenska, umiestnilo sa ich päť. Aliter Technologies obsadila 30. miesto a spomedzi slovenských firiem skončila tretia.
Rebríček je rozdelený do troch kategórií: Fast 50 (hlavná kategória), Vychádzajúce hviezdy (najmladšie spoločnosti) a Veľká päťka (najväčšie firmy). Naša spoločnosť získala aj ocenenie v kategórii Veľká päťka (Big Five), ktorá je určená pre väčšie spoločnosti. V celkovom rebríčku krajín Strednej Európy sa umiestnila na 2. mieste, navyše v silnej konkurencii uspela ako jediná zo Slovenska.

Trade Center II Building
Mlynské Nivy 71
821 05 Bratislava

tel.: +421 255 646 350
fax.: +421 255 646 351